• دفتر مرکزی : 32229602 - 086    ایمیل : info@avajpak.com

شرکت آوج پاک با بهره گیری از دانش روز، سالهاست که نوآورانه به ارایه خدمات متنوع می پردازد.

اجرای عدالت باید از مسئولین و افراد وابسته به آنها شروع شود.

 

 

اجرای عدالت باید از مسئولین و افراد وابسته به آنها شروع شود.

محمدحسن آصفری در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری آنا، درباره تلاش اصلاح‌طلبان برای رساندن مجید انصاری به کرسی ریاست مجلس گفت: اگر اصلاح‌طلبان به‌دنبال تعیین ریاست مجلس در انتخابات آتی هستند این ضرب‌المثل را به ذهن متبادر می‌کند که «فردی را به آبادی راه نمی‌دادند و سراغ خانه کدخدا را می‌گرفت.» جریان اصلاح‌طلب باید ابتدا منتظر نتیجه انتخابات با توجه به وضعیت و عملکرد ضعیف‌شان باشد و سپس به‌دنبال انتخاب گزینه ریاست برای مجلس برود.

وی اضافه کرد: مردم در حال حاضر هیچ عملکرد مثبتی را از نمایندگان اصلاح‌طلب در چهار سال گذشته ندیده‌اند. طرح این مسئله که آقای انصاری با همراهی سیاسی دولت و اصلاح‌طلبان به ریاست مجلس برسد بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد تا کرسی‌های بیشتری را به دست بیاورند.

نمایند سابق مجلس با اشاره به هوشیاری مردم در انتخاب افراد اصلح گفت: ملت در این دوره از انتخابات احساسی رأی نمی‌دهد تا این جریان سیاسی با صرف هزینه‌های تبلیغاتی اکثریت مجلس را به دست نگیرند، البته تلاش‌ها و تبلیغات اصلاح‌طلبان خطر و تهدید محسوب می‌شود؛ زیرا مجلسی که با پول شکل بگیرد به‌طور قطع مجلس اشرافی‌گری خواهد بود و نمی‌تواند دغدغه‌های طبقه متوسط و پایین جامعه را پاسخ دهد؛ بنابراین مردم هم اجازه نمی‌دهند اطلاح‌طلبان با پول کرسی‌های مجلس را به‌دست بگیرند.

آصفری عملکرد نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس را ضعیف و ناکارآمد دانست و گفت: مردم هیچ کارنامه و دستاوردی را از دولت‌های اصلاح‌طلب یازدهم و دوازدهم ندیدند تا مجلس بعدی را هم در اختیار آنها قرار دهند. شعار دولت اصلاحات توسعه روابط بین‌المللی بود، اما امروز به جایی رسیده‌ایم که پاسپورت ایران در بعضی از کشورها هیچ جایگاهی ندارد. آنها کم شدن تورم را مطرح کردند، اما شاهد افزایش روزانه قیمت‌ها هستیم.

وی ادامه داد: امروز مردم تشکیل مجلس انقلابی و وکیل‌المله را از نمایندگان توقع دارند، اما دولت به‌دنبال تشکیل مجلسی مانند مجلس فعلی است تا از ناتوانی‌ها و کم‌کاری‌های دولت بگذرد. شکل‌گیری چنین مجلسی مورد نظر مردم نیست. اگر مجلس آتی مجدداً در اختیار حامیان دولت قرار بگیرد؛ یعنی هیچ تغییری در روند مشکلات داخلی و خارجی رخ نخواهد داد. اگر قرار نیست تغییری در ساختار مجلس ایجاد شود بهتر است که همین مجلس تمدید شده و به کار خود ادامه دهد.

نمایند سابق مجلس گفت: ساختار مجلس فعلی همان مجلسی است که جریان اصلاح‌طلب به‌دنبال آن بود، اگر مجدداً مجلس در اختیار جریان اصلاح‌طلب بیفتد، نارضایتی مردم را به‌دنبال خواهد داشت.

تماس با ما

  • ایران - اراک - ابتدای خیابان ملک - پشت سینما عصر جدید - ابتدای کوچه بحرالعلوم کدپستی : 3813676339
  • 32229602 - 086
  • 32225285 - 086
  • info@avajpak.com